Projektuj bez granic z drukarką 3D

Skanery 3D

Medit - Identica Hybrid

Identica Hybrid to najdokładniejszy i najszybszy skaner od firmy Medit. Podczas projektowania skanera Identica Hybrid producent skupił się na podstawowych wymaganiach każdej pracowni - szybkiej i dokładnej pracy oraz relatywnie prostej i intuicyjne obsłudze. Wykorzystując doświadczenie zdobyte w budowie skanera Identica Blue 2015 producent rozwinął obszary związane z 3-osiowym ramieniem skanującycm, podniesieniem szybkości oraz skanowaniem kolorów dla zwiększenia dokładności.

Pełny łuk zębowy jest skanowany w ciągu 16 sekund przy jednoczesnym zmniejszeniu objętości pliku STL do 84%. Nasz skaner Identica Hybrid jest o 74% szybsza od swoich poprzedników, co czyni go bezkonkurencyjnym skanerem w tej półce cenowej!

Medit Identica Hybrid

Pobierz broszurę Identica Hybrid

Medit - Identica Blue

Skaner Medit Identica BLUE 2015 to urządzenie stworzone specjalnie dla protetyki oraz zastosowań jubilerskich, bazujące na najnowszej technologi skanowania 3D strukturalnym światłem niebieskim LED. Bardzo szybki i uniwersalny skaner jest niezastąpionym narzędziem pracy w każdym laboratorium protetyki CAD/CAM.

Identica Blue 2015 to druga generacja tego doskonałego skanera. Wersję 2015 zmodyfikowano o lepsze źródła światła niebieskiego LED, o jasności aż 50 ANSI-lumens. Efektem jest o ponad 30% krótszy czas skanowania (pełny łuk w 35 sekund) i dokładność poniżej 10 mikronów. Zwiększenie przestrzeni wewnątrz skanera o 21mm umożliwia zastosowanie dużych artykulatorów i skanowanie większych modeli.

Medit Identica Blue

Medit - Identica Light

Identica Light to podstawowy i ekonomiczny skaner od firmy Medit. Skaner 3D pozwala na szybką cyfryzację modeli gipsowych i eksport wyników pracy w formacie STL, umożliwiając przetwarzanie w dowolnym programie CAD w tym otwarty program Exocad.

Medit Identica Light